F1/Wypowiedzi

Optymistyczna wizja Nico Hülkenberga

Nico Hülkenberg jest jednym z najbardziej cenionych kierowców w stawce, chociaż nie ma na swoim koncie większych osiągnięć w Formule 1. Jazda Niemca charakteryzuje się regularnością, a jego cierpliwość zasługuje na pochwałę. Kierowca jest zdania, że za dwa, trzy lata będzie mógł wraz z zespołem Renault zawalczyć o wyższe pola.

Czytaj dalej...
F1/Wypowiedzi

Ciężar systemu Halo kolejnym utrudnieniem

System Halo wzbudził wiele kontrowersji wśród zespołów, kierowców i kibiców. Jego wprowadzenie od 2018 roku jest już pewne i teamy musiały uwzględnić ten pałąk w swoich projektach. Kibicie narzekali przeważnie na wygląd tego systemu, a kierowcom przeszkadzają co najmniej dwa inne aspekty z nim związane.

Czytaj dalej...
F1/Wypowiedzi

Kubica: Wracam na stałe do paddocku F1

Po siedmiu latach przerwy, Robert Kubica powróci do pracy w Formule 1. Polak będzie pełnił w tym sezonie rolę kierowcy rezerwowego oraz testowego w zespole Williamsa, wspomagając ekipę w rozwoju samochodu dla kierowców wyścigowych Lance’a Strolla i Siergieja Sirotkina.

Czytaj dalej...
F1/Wypowiedzi

McLaren nie chce sponsora tytularnego

Pieniądze w Formule 1 odgrywają bardzo istotną rolę. Nie da się ukryć, że pozyskiwanie nowych sponsorów to jedno z ważniejszych zadań każdego teamu. Zespoły chciałyby jednak zachować swoją autonomię i niechętnie dodają do swoich nazw tytuł największego sponsora.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka