Tomasz Kubiak

Tomasz Kubiak

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Rotenberg: Decyzja Williamsa nie zależy od nas

Współzałożyciel rosyjskiego banku SMP Borys Rotenberg stwierdził, że stara się pomóc w zapewnieniu Siergiejowi Sirotkinowi miejsce w zespole Formuły 1 Williams, lecz nie będzie mieć wpływu na ostateczną decyzję ekipy.

Broniszewski wygrywa po raz trzeci

Michał Broniszewski trzeci rok z rzędu był częścią zwycięskiej załogi wyścigu Gulf 12 Hours, odbywającego się na torze Yas Marina. W tegorocznej edycji partnerami Polaka byli Davide Rigon oraz Miguel Molina.

BMW wybrało kierowców na sezon 2018/2019 WEC

Podczas gali BMW, jaka odbyła się w piątkowy wieczór, zaprezentowano kierowców, którzy będą reprezentować producenta w sezonie 2018/2019 Długodystansowych Mistrzostw Świata.

  • Dział: WEC

Eng i Eriksson dołączają do zespołu BMW w DTM

BMW dokonało zmian w składzie kierowców na sezon 2018 Deutsche Tourenwagen Masters. Odchodzącego Maxime’a Martina oraz przechodzącego do Formuły E Toma Blomqvista zastąpią Philipp Eng oraz Joel Eriksson.

  • Dział: DTM

Decyzja Williamsa dopiero w styczniu

Jak informuje serwis Motorsport.com, zespół Williams odłożył decyzję w sprawie swojego drugiego kierowcy na sezon 2018 Formuły 1 do stycznia, co związane jest z koniecznością dopracowania kontraktu z Siergiejem Sirotkinem.

Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach