Daniel Wawiórka

Daniel Wawiórka

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Tänak zwycięża w Rajdzie Niemiec

Ott Tänak odniósł pewne zwycięstwo w Rajdzie Niemiec. Estończyk przejechał bezproblemowy weekend i teraz może cieszyć się z drugiego zwycięstwa w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Drugie miejsce zajął Andreas Mikkelsen, a na najniższym stopniu podium stanął Sébastien Ogier, który powrócił na pozycję lidera mistrzostw.

  • Dział: WRC

Tänak powiększa prowadzenie, ogromny pech Neuville’a

Ott Tänak wciąż znajduje się na pozycji lidera Rajdu Niemiec, powiększając swoją przewagę nad Andreasem Mikkelsenem. Z walką o wysokie miejsce pożegnał się Thierry Neuville, w samochodzie którego najprawdopodobniej doszło do awarii zawieszenia.

  • Dział: WRC

Alonso: Jestem otwarty na pozostanie w McLarenie

Fernando Alonso powiedział, że jest otwarty na pozostanie w McLarenie na przyszły sezon, podkreślając, że wciąż mają z zespołem wspólne niedokończone interesy, jednak jednocześnie potrzebuje pewności co do przyszłych planów.

Tänak przed Mikkelsenem w Rajdzie Niemiec

Ott Tänak prowadzi po pierwszym pełnym dniu rywalizacji w Rajdzie Niemiec. Estończyk nie może jednak mówić o pewnej przewadze – w ścisłej czołówce dosyć zaskakująco jedzie Andreas Mikkelsen, który traci tylko 6 sekund, zaś na trzeciej pozycji znajduje się Thierry Neuville, który walczy o każdy punkt do klasyfikacji generalnej z Sébastienem Ogier.

  • Dział: WRC
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach