Olga Białczak

Olga Białczak

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Rast pozostaje w Audi na sezon 2018

 „Cieszę się, że mogę ogłosić swoją obecność w Audi Sport w 2018 roku” – powiedział René Rast w piątkowy wieczór podczas gali rozdania nagród Autobild, która odbyła się w ramach Essen Motorshow. Celem obecnego mistrza Deutsche Tourenwagen Masters na nadchodzący sezon będzie oczywiście obrona tytułu.

  • Dział: DTM

DTM może powrócić do Wielkiej Brytanii w 2018 roku

W ramach rozszerzonego, 10-rundowego harmonogramu niemieckiej serii samochodów turystycznych, do kalendarza Deutsche Tourenwagen Masters ma powrócić runda w Wielkiej Brytanii, która miałaby zostać rozegrana na torze Brands Hatch lub Donington Park.

  • Dział: DTM

Vettel: Hamilton był „tym lepszym”

Po utraconej szansie zdobycia mistrzowskiego tytułu w tym sezonie Sebastian Vettel okazał szacunek swojemu głównemu rywalowi – Lewisowi Hamiltonowi, który podczas Grand Prix Meksyku został po raz czwarty mistrzem świata.

Producenci przekonani, że Class One ma świetlaną przyszłość

Audi i BMW oczekują, że przepisy Class One zapewnią przetrwanie Deutsche Tourenwagen Masters, po odejściu Mercedesa wraz z końcem 2018 roku. Obecność samochodów Super GT w trakcie finału sezonu wzbudziła dalszy entuzjazm wokół współpracy między niemieckim ITR i japońską GTA.

  • Dział: DTM

Lexus i Nissan z wizytą na Hockenheim

Podczas finału sezonu 2017 Deutsche Tourenwagen Masters, który odbędzie się na torze Hockenheim, niemieccy producenci będą gościć delegatów z Japonii.

  • Dział: DTM

Wyścigi DTM w kolejnych europejskich krajach?

Deutsche Tourenwagen Masters powraca do deski kreślarskiej, aby zapewnić ciągłość rozgrywek po odejściu Mercedesa-AMG po sezonie 2018. Jedną z głównych kwestii do przemyślenia jest poszerzenie zakresu geograficznego serii w celu przyciągnięcia nowych producentów.

  • Dział: DTM

Berger: DTM nie jest w kryzysie

Decyzja Mercedesa o wycofaniu się z Deutsche Tourenwagen Masters była szokiem dla wszystkich, ale mimo to Gerhard Berger oraz pozostali producenci – BMW i Audi – są zdania, że istnieją szanse na przetrwanie niemieckiej serii wyścigowej po sezonie 2018.

  • Dział: DTM
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach