Mazda MX-30 – test ŚwiatWyścigów.pl

Na początku czerwca nasza uwaga była skoncentrowana na powstającym polskim pucharze Mazdy MX-5, który został wtedy oficjalnie zaprezentowany na Torze Słomczyn. Dzięki uprzejmości salonu Mazda Bednarscy w Baranowie koło Poznania, mieliśmy okazję udać się tam samochodem tej marki i posmakować tego, co oferuje producent. A był to pierwszy w pełni elektryczny samochód Mazdy, czyli model MX-30.

Valentino Rossi – recenzja ŚwiatWyścigów.pl

Istnieje tylko jeden zawodnik, dla którego każdy wyścig to domowy wyścig. Jest nim siedmiokrotny mistrz świata MotoGP Valentino Rossi. Włoch jest żywą legendą swojego sportu, którego sława i dokonania są porównywalne do tych Michaela Schumachera.

MotoGP 21 – recenzja ŚwiatWyścigów.pl

Rywalizacja, emocje, realizm… to wszystko oferuje najnowsza odsłona gry serii MotoGP. Poczuj się jak aktualny Mistrz Świata MotoGP – Joan Mir i spróbuj swoich sił na torach całego świata. MotoGP 21 to przygotowana przez studio Milestone gra oparta na licencji Mistrzostw Świata MotoGP. Tytuł po raz pierwszy otrzymał wsparcie polskiego wydawcy – Koch Media Poland.

Drive to Survive: Sezon trzeci – recenzja ŚwiatWyścigów.pl

19 marca kibice Formuły 1 będą mogli obejrzeć trzeci sezon filmu dokumentalnego o Formule 1 produkcji Netflix «Jazda o życie». Czy warto czekać?

Naznaczony. Niki Lauda – recenzja ŚwiatWyścigów.pl

Andreas Nikolaus Lauda, bo tak właściwie nazywał się bohater książki, był niezwykle barwną postacią świata Formuły 1 oraz biznesu. Człowiek niezwykle pragmatyczny i ukierunkowany wyłącznie na to, co jest przed nim. Nie interesowały go sentymenty przeszłości, jedyne, co z niej czerpał to doświadczenie, dzięki któremu wyciągał wnioski na przyszłość. Zbiór rozmaitych sytuacji, anegdot i opowieści osób z otoczenia Laudy, zawarł na 422 stronach dziennikarz Maurice Hamilton.

Recenzja F1 2020. Własny zespół, edycja Michaela Schumachera i jeszcze więcej

10 lipca światło dzienne ujrzy najnowsza produkcja Codemasters – F1 2020, jednak dzięki uprzejmości Koch Media już teraz sprawdziliśmy nowości oferowane w najnowszej odsłonie traktującej o królowej sportów motorowych. Na koniec odpowiemy na pytanie, czy warto nabyć tę grę.

Endurance – recenzja ŚwiatWyścigów.pl

Pod koniec marca fani wyścigów samochodowych otrzymali prawdziwy prezent, jakim była premiera filmu dokumentalnego „Endurance”, wyprodukowanego na zlecenie Porsche. Nie jest to typowy projekt marketingowy, mający pokazać wspaniale odniesione zwycięstwo, a nieocenzurowane spojrzenie na pracę jednego z najlepszych zespołów wyścigowych świata, podczas kilku niezwykle wymagających tygodni.

Drive to Survive, sezon drugi – recenzja ŚwiatWyścigów.pl

Pomysł nakręcenia serialu poświęconego Formule 1, który miał zostać umieszczony na popularnej platformie rozrywkowej, początkowo wydawał się śmieszny. Mało kto spodziewał się, że ekipa Netflixa wykaże należyty szacunek oraz zrozumienie tego jakże skomplikowanego sportu.

DiRT Rally 2.0 – Recenzja ŚwiatWyścigów.pl

Kilka tygodni temu Codemasters wydało długo wyczekiwaną drugą odsłonę cyklu DiRT Rally. Czy Mistrzowie Kodu spełnili oczekiwania graczy po ciepło przyjętej „jedynce”? Na to i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w recenzji gry DiRT Rally 2.0.

F1 Vision w praktyce

Jedną z nowości w sezonie 2018 Formuły 1 jest debiut usługi F1 Vision, która pozwala fanom na dostęp do transmisji z wyścigu i kamer pokładowych z poziomu urządzenia mobilnego, które można zabrać ze sobą np. na trybuny.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league