Taylor, Rahal i Pagenaud uzupełnią skład Team Penske

Taylor, Rahal i Pagenaud uzupełnią skład Team Penske Team Penske

Team Penske poinformował o skompletowaniu składu kierowców do nowego fabrycznego zespołu Acury na sezon 2017 IMSA Championship. Partnerem Hélio Castronevesa zostanie aktualny mistrz serii Ricky Taylor.

Taylor i Castroneves utworzą jedną z dwóch regularnych załóg. Drugi prototyp ekipy poprowadzą Juan Pablo Montoya i Dane Cameron. Ponadto, zespół poinformował o zaangażowaniu Grahama Rahala i Simona Pagenauda jako dodatkowych kierowców na wyścigi długodystansowe.

„Wzmocnienie składu poprzez mistrza w wyścigach prototypów Ricky’ego pomoże nam rosnąć i się rozwijać” – powiedział właściciel zespołu Roger Penske. „Ricky ma za sobą fenomenalny sezon 2017 i wnosi do nas pokaźne doświadczenie oraz wiedzę na temat tych samochodów i torów, co będzie stanowić dla nas dużą korzyść. Mamy znakomitą platformę do rozpoczęcia naszego programu, a po dodaniu Simona i Grahama czuję, że mamy mocny skład na Daytonę i Sebring”.

Źródło: teampenske.com

Tomasz Kubiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka