Oświadczenie zespołu Inter Europol Competition w sprawie zwycięstwa w klasie LMP2 w wyścigu 24h Le Mans

Wszyscy członkowie zespołu Inter Europol Competition z zadowoleniem przyjęli dzisiejsze potwierdzenie z FIA, że zarówno końcowe badanie techniczne, jak i późniejsze szczegółowe kontrole po wyścigu 24h Le Mans zostały zakończone, a wyniki wyścigu zostały potwierdzone jako oficjalne. Tym samym nasze ciężko zapracowane zwycięstwo zostało ostatecznie zatwierdzone.  

Po naszej wygranej na mecie legendarnego wyścigu w czerwcu pojawiły się spekulacje i insynuacje, że zwycięstwo zostało zdobyte w nieczysty sposób.

Nigdy nie mieliśmy wątpliwości, że osiągnęliśmy wygraną dzięki ciężkiej pracy, umiejętnościom i wysiłkom naszych kierowców, inżynierów, personelu zarządzającego, właścicieli i całego zespołu, a zawdzięczamy ją doskonałym osiągom i strategii, która była nie tylko innowacyjna, ale także odważna i wdrożona w perfekcyjny sposób.  

W świetle oskarżeń niektórych naszych rywali i pewnych doniesień w mediach było dla nas rozczarowaniem, że nie mogliśmy w pełni cieszyć się i świętować naszego osiągnięcia. 

Jednak teraz, po dzisiejszym potwierdzeniu przez FIA, że nasze zwycięstwo zostało odniesione w zgodzie z przepisami zamierzamy w pełni świętować i kontynuować nasze wysiłki na rzecz zdobycia tytułu mistrzowskiego w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA dla naszego zespołu.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze