Porsche na prowizorycznym pole position

Porsche zakończyło środową pierwszą sesję kwalifikacyjną zajmując dwie pierwsze pozycje, pokonując dwie Toyoty i dwa Audi. Ferrari było najszybsze wśród aut GT.

Więcej informacji wkrótce...

P Nr Kierowcy   Klasa Zespół     Rezultat
1 20

Timo Bernhard
Mark Webber
Brendon Hartley
1 LMP1-H Porsche Team M 3:23,157
2 14

Romain Dumas
Neel Jani
Marc Lieb
2 LMP1-H Porsche Team M 3:23,928
3 7

Alexander Wurz
Stéphane Sarrazin
Kazuki Nakajima
3 LMP1-H Toyota Racing M 3:25,313
4 8

Anthony Davidson
Nicolas Lapierre
Sébastien Buemi
4 LMP1-H Toyota Racing M 3:25,410
5 2

Marcel Fässler
André Lotterer
Benoît Tréluyer
5 LMP1-H Audi Sport Team Joest M 3:26,388
6 3

Filipe Albuquerque
Marco Bonanomi
Oliver Jarvis
6 LMP1-H Audi Sport Team Joest M 3:26,445
7 13

Dominik Kraihamer
Andrea Belicchi
Fabio Leimer
7 LMP1-L Rebellion Racing M 3:33,117
8 12

Nicolas Prost
Nick Heidfeld
Mathias Beche
8 LMP1-L Rebellion Racing M 3:34,922
9 26

Roman Rusinov
Olivier Pla
Julien Canal
1 LMP2 G-Drive Racing D 3:38,843
10 36

Paul-Loup Chatin
Nelson Panciatici
Oliver Webb
2 LMP2 Signatech Alpine D 3:39,490
11 47

Matthew Howson
Richard Bradley
Alexandre Imperatori
3 LMP2 KCMG D 3:39,586
12 35

Alex Brundle
Jann Mardenborough
Mark Shulzhitskiy
4 LMP2 OAK Racing D 3:39,822
13 34

Michel Frey
Franck Mailleux
Jon Lancaster
5 LMP2 Race Performance D 3:39,993
14 48

Nathanaël Berthon
Rodolfo Gonzalez
Karun Chandhok
6 LMP2 Murphy Prototypes D 3:41,502
15 42

Tom Kimber-Smith
Chris Dyson
Matthew McMurry
7 LMP2 Caterham Racing D 3:41,847
16 46

Pierre Thiriet
Ludovic Badey
Tristan Gommendy
8 LMP2 Thiriet by TDS Racing D 3:42,730
17 33

David Cheng
Ho-Pin Tung
Adderly Fong
9 LMP2 OAK Racing Team Asia M 3:42,988
18 24

René Rast
Jan Charouz
Vincent Capillaire
10 LMP2 Sébastien Loeb Racing M 3:43,507
19 27

Siergiej Żłobin
Mika Salo
Anton Ładygin
11 LMP2 SMP Racing M 3:43,618
20 38

Simon Dolan
Harry Tincknell
Marc Gené
12 LMP2 Jota Sport D 3:45,928
21 43

Christian Klien
Gary Hirsch
Romain Brandela
13 LMP2 NewBlood by Morand Racing D 3:46,018
22 37

Kyrił Ładygin
Nicolas Minassian
Maurizio Mediani
14 LMP2 SMP Racing M 3:46,940
23 29

Julien Schell
Nicolas Leutwiler
Stéphane Raffin
15 LMP2 Pegasus Racing D 3:49,046
24 50

Pierre Ragues
Ricky Taylor
Keiko Ihara
16 LMP2 Larbre Competition M 3:53,948
25 51

Gianmaria Bruni
Toni Vilander
Giancarlo Fisichella
1 GTE Pro AF Corse M 3:54,754
26 97

Darren Turner
Stefan Mücke
Bruno Senna
2 GTE Pro Aston Martin Racing M 3:55,067
27 92

Marco Holzer
Frédéric Makowiecki
Richard Lietz
3 GTE Pro Porsche Team Manthey M 3:55,516
28 73

Jan Magnussen
Antonio García
Jordan Taylor
4 GTE Pro Corvette Racing M 3:56,443
29 91

Patrick Pilet
Jörg Bergmeister
Nick Tandy
5 GTE Pro Porsche Team Manthey M 3:56,584
30 72

Andrea Bertolini
Wiktor Szajtar
Aleksiej Basow
1 GTE Am SMP Racing M 3:56,787
31 61

Luis Pérez Companc
Marco Cioci
Mirko Venturi
2 GTE Am AF Corse M 3:56,919
32 77

Patrick Dempsey
Joe Foster
Patrick Long
3 GTE Am Dempsey Racing-Proton M 3:57,004
33 99

Alex MacDowall
Darryl O'Young
Fernando Rees
6 GTE Pro Aston Martin Racing M 3:57,258
34 52

Matt Griffin
Álvaro Parente
Federico Leo
7 GTE Pro RAM Racing M 3:57,793
35 71

Davide Rigon
James Calado
Olivier Beretta
8 GTE Pro AF Corse M 3:58,330
36 88

Christian Ried
Klaus Bachler
Khaled Al Qubaisi
4 GTE Am Proton Competition M 3:59,291
37 75

François Perrodo
Emmanuel Collard
Markus Palttala
5 GTE Am Prospeed Competition M 3:59,394
38 74

Oliver Gavin
Tommy Milner
Richard Westbrook
9 GTE Pro Corvette Racing M 3:59,445
39 53

Johnny Mowlem
Mark Patterson
Archie Hamilton
6 GTE Am RAM Racing M 3:59,794
40 58

Fabien Barthez
Anthony Pons
Soheil Ayari
7 GTE Am Team Sofrev-ASP M 3:59,837
41 98

Paul Dalla Lana
Pedro Lamy
Christoffer Nygaard
8 GTE Am Aston Martin Racing M 4:00,017
42 79

Cooper MacNeil
Bret Curtis
Jeroen Bleekemolen
9 GTE Am ProSpeed Competition M 4:01,226
43 81

Steve Wyatt
Michele Rugolo
Sam Bird
10 GTE Am AF Corse M 4:02,452
44 70

Shinji Nakano
Pierre Ehret
Martin Rich
11 GTE Am Team Taisan M 4:03,066
45 57

Tracy Krohn
Nicklas Jöhnsson
Ben Collins
12 GTE Am Krohn Racing M 4:03,789
46 66

Abdulaziz Turki Alfaisal
Seth Neiman
Spencer Pumpelly
13 GTE Am JMW Motorsport M 4:05,046
47 95

Kristian Poulsen
David Heinemeier Hansson
Nicki Thiim
14 GTE Am Aston Martin Racing M 4:06,464
48 62

Yannick Mallegol
Jean-Marc Bachelier
Howard Blank
15 GTE Am AF Corse M 4:11,533
49 60

Peter Ashley Mann
Lorenzo Case
Raffaele Giammaria
16 GTE Am AF Corse M 4:22,744
50 0

Lucas Ordóñez
Wolfgand Reip
Satoshi Motoyama
  CDNT Nissan Motorsports Global M -
51 1

Lucas di Grassi
Loïc Duval
Tom Kristensen
9 LMP1-H Audi Sport Team Joest M -
52 41

Rudolf Nunemann
Allessandro Latif
James Winslow
17 LMP2 Greaves Motorsport D -
53 67

Eric Maris
Jean Marc Merlin
Eric Helary
17 GTE Am IMSA Performance Matmut M -
54 76

Raymond Narac
Nicolas Armindo
David Hallyday
18 GTE Am IMSA Performance Matmut M -
55 90

Franck Montecalvo
Gianluca Roda
Paolo Ruberti
19 GTE Am 8Star Motorsports M -
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1