Grosjean opowiada o swoim wypadku

W środę rano Romain Grosjean opuścił szpital, w którym przebywał od czasu wypadku na pierwszym okrążeniu niedzielnego wyścigu o Grand Prix Bahrajnu. Francuz czuje się dobrze, ale martwi się o lewą rękę i dłoń, gdzie doszło do oparzeń drugiego stopnia. Stan lewej kostki również się poprawia, ale siniaki po lewej stronie ciała nadal bolą.

Mick Schumacher kierowcą Haas F1 Team od sezonu 2021

Zespół Haas F1 Team podpisał wieloletnią umowę z Mickiem Schumacherem na starty w Formule 1.

George Russell zastąpi Lewisa Hamiltona podczas Grand Prix Sakhiru

Obecny kierowca Williamsa George Russell, zastąpi Lewisa Hamiltona podczas Grand Prix Sakhiru, ze względu na dodatni wynik testu na obecność koronawirusa COVID-19 w organizmie siedmiokrotnego mistrza świata.

Grosjean: Widziałem śmierć przed oczami

Romain Grosjean powiedział, że wypadek z GP Bahrajnu na zawsze odmieni jego życie, podkreślając, że chciał najszybciej się wydostać z wraku swojego Haasa, ponieważ chciał to zrobić dla swojej rodziny, w szczególności dzieci, a przed oczami widział już śmierć.

Hamilton zdruzgotany koniecznością opuszczenia GP Sakhiru

Lewis Hamilton napisał, że czuje się zdruzgotany z powodu braku możliwości wzięcia udziału w najbliższym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Sakhiru z powodu uzyskania pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

Grosjean chce wrócić na Grand Prix Abu Zabi

Szef zespołu Haas Günter Steiner zdradził, że Romain Grosjean chciałby powrócić na ostatni wyścig sezonu Formuły 1. Francuz doznał oparzeń dłoni w wypadku na pierwszym okrążeniu niedzielnego Grand Prix Bahrajnu.

Mazepin kierowcą Haasa w sezonie 2021 Formuły 1

Trzeci kierowca tegorocznych Mistrzostw Formuły 2 Nikita Mazepin będzie się ścigać w pełnym sezonie 2021 wraz z zespołem Haas.

Hamilton opuści Grand Prix Sakhiru po pozytywnym teście na Covid-19

Seria zwycięstw Lewisa Hamiltona nie będzie kontynuowana podczas Grand Prix Sakhiru. Brytyjski kierowca dostał pozytywny wynik testu na Covid-19, co oznacza dla niego kwarantannę.

Ilott potwierdza brak angażu w F1 w przyszłym roku

Kierowca Formuły 2 Callum Ilott, który walczy w tym roku o tytuł w tej serii, ogłosił, że nie znajdzie się w stawce Formuły 1 w przyszłym sezonie.

Sainz: Dziś nikt nie odważy się skrytykować Halo

Carlos Sainz Jr zaliczył świetny występ podczas Grand Prix Bahrajnu. Hiszpan po starcie z piętnastego miejsca ukończył wyścig na piątej pozycji.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league