Doradca Red Bulla Doktor Helmut Marko, powiedział, że w nadchodzącym sezonie Formuły 1, Pierre Gasly nie będzie traktowany, jako kierowca numer dwa w zespole Aston Martin Red Bull Racing.

Zespół Sauber potwierdził, że swój tegoroczny samochód zostanie zaprezentowany pierwszego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie.

Esteban Ocon ma nadzieję, że dwa lata spędzone w Formule 1 będą wystarczające, aby zapewnić mu miejsce w stawce w 2020 roku. 

Sebastian Vettel wierzy, że Ferrari jest pretendentem do tytułu mistrzowskiego w sezonie 2019 Formuły 1.

George Russell uważa, że zajęcie fotela wyścigowego przez Lando Norrisa w McLarenie, pomogło mu w wywarciu presji na ekipę Williamsa, aby zespół z Grove podpisał z nim kontrakt na stary w Formule 1 w sezonie 2019.

Ferrari oficjalnie potwierdziło, że Mick Schumacher dołączy do ich akademii młodych kierowców.

Szef Mercedesa Toto Wolff stwierdził, że spodziewa się wyrównanego pojedynku w nadchodzącym sezonie z zespołem Ferrari.

Robert Kubica stwierdził, że podczas pierwszego wyścigu w sezonie 2019 będzie czuł się bardziej, jako debiutant, niż jako doświadczony kierowca, który przejechał 5 sezonów w Formule 1.

Sergio Pérez ostrzegł swojego byłego kolegę z zespołu Estebana Ocona, że ​​brak jego osoby w stawce Formuły 1 w sezonie 2019 jest „dość ryzykownym posunięciem”, które może przystopować jego karierę.

Zespół Red Bull Racing poinformował o tym, że Sébastien Buemi pozostanie kierowcą rezerwowym ekipy na dziewiąty sezon Formuły 1.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Małgorzata Czerwińska
Olga Białczak
Agata Kurek

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?

Partnerzy

rally and race 4kolka