Vettel: Wyścigi sprinterskie nie mają sensu

Sebastian Vettel, który w tym sezonie będzie startować w zespole Aston Martin, uważa, że pomył organizacji wyścigów sprinterskich jest tylko powierzchownym rozwiązaniem problemu i nie uwzględnia istoty kwestii poprawy widowiska.

Aston Martin zaprezentował model AMR21

Brytyjski producent luksusowych samochodów Aston Martin powraca do Formuły 1 jako konstruktor po raz pierwszy od 1960 roku. Zespół zaprezentował swój samochód na sezon 2021 – model AMR21.

Kwiat kierowcą rezerwowym Alpine

Zespół Alpine ogłosił, że były kierowca AlphaTauri i Red Bull Racing, Daniił Kwiat, dołączy do francuskiego zespołu w roli rezerwowego zawodnika na tegoroczny sezon Formuły 1.

Alpine prezentuje model A521

Zespół Alpine zaprezentował swój samochód na sezon 2021 Formuły 1. Za kierownicą modelu A521 zasiądą Fernando Alonso i Esteban Ocon.

Hamilton komentuje swój roczny kontrakt z Mercedesem

Podczas prezentacji nowego samochodu Mercedesa w F1 – modelu W12 – Lewis Hamilton wyjaśnił, dlaczego podpisał tylko roczny kontrakt.

Mercedes-AMG zaprezentował tegoroczny samochód F1

Fabryczny zespół Mercedesa-AMG zaprezentował samochód, który będzie bronić tytułów mistrzowskich w obu klasyfikacjach Formuły 1. Model W12 E Performance poprowadzą w sezonie 2021 Lewis Hamilton i Valtteri Bottas.

Jamie Chadwick pozostaje kierowcą rozwojowym Williamsa

Zespół Williams ogłosił, że mistrzyni W Series, Jamie Chadwick, zachowa rolę kierowcy rozwojowego na sezon 2021 Formuły 1.

Kubica: Jazda nowym samochodem, to zawsze dreszczyk emocji

Robert Kubica był pierwszym kierowcą zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN, który miał okazję poprowadzić nowy samochód ekipy z Hinwill, oznaczony symbolem C41. Polak podczas dnia filmowego na torze Catalunya przejechał 29 okrążeń.

Pérez widzi potencjał w Red Bullu RB16B

Sergio Pérez, który przejechał na torze Silverstone pierwsze kilometry za kierownicą RB16B, uważa, że samochód jest narzędziem, dzięki któremu będzie w stanie wykonać swoją pracę w pierwszym sezonie w barwach Red Bull Racing.

Honda przyspiesza wprowadzenie nowej jednostki napędowej

Honda podjęła decyzję o dostarczeniu Red Bullowi i AlphaTauri jednostek napędowych o nowszej specyfikacji na ten sezon, mimo że początkowo udoskonalony silnik miał zadebiutować w 2022 roku.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league