Günther Steiner wyda swoją książkę

Szef zespołu Haas F1 Team Günther Steiner wyda swoją własną książkę, w której opisze ze swojej perspektywy sezon 2022 Formuły 1.

Stosunkowo łatwo zdobyć w obecnych czasach chwilową sławę, lecz skapitalizowanie jej to już kompletnie inna sprawa. Idealnym przykładem tego, jak najlepiej się za to zabrać, jest Günther Steiner - osoba od kilkudziesięciu lat związana z motorsportem, a także szef zespołu Haas F1 Team od początku istnienia tej ekipy. Swoją największą popularność 57-letni Włoch uzyskał dzięki serialowi Netflixa „Jazda o Życie”. Steiner zdołał swoimi ikonicznymi tekstami i wyjątkowym sposobem bycia podbił serca widzów, a dział marketingowy amerykańskiego zespołu mocno z tego korzysta. Teraz zabierze nas on za kulisy działania zespołu, a książka „Surviving to Drive”, co jest oczywistym nawiązaniem do serialu Netflixa, z pewnością stanie się obowiązkową pozycją dla każdego fana Formuły 1.

Tomasz Kubiak/ŚwiatWyścigów.pl

„Nie wiem, czy mogłem wybrać aktywniejszy rok niż ten pod kątem dokumentowania rzeczy, przez jakie w Formule 1 musi przechodzić szef zespołu” - przyznaje Włoch. „Nigdy nie myślałem nad tworzeniem pamiętnika, lecz o ile wolę patrzeć naprzód, zabawnym była możliwość zerknięcia w tył podczas składania tej książki i zastanowienia się nad tym, ile wzlotów i upadków przeżyliśmy w tym sezonie w Haas F1 Team. Ostatecznie to właśnie wzloty wyróżniają się mocniej. Punkty w Bahrajnie podczas powrotu Kevina Magnussena, pierwsze oczka Micka Schumachera na Silverstone, pierwsze w historii zespołu pole position i ósme miejsce w klasyfikacji konstruktorów - to był niezły sezon”.

„W Surviving to Drive szef Haas F1 Team zabiera czytelników do wnętrza jego zespołu przez cały sezon 2022, dając niezakłócony niczym punkt widzenia na to, co naprawdę dzieje się za kulisami w miarę postępu w kalendarzu. Poprzez tę wyjątkową soczewkę, Günther zabiera fanów na porywający rollercoaster życia w sercu wyścigów, gdzie stawka jest naprawdę wysoka” - podaje wydawnictwo Transworld, które zajmuje się publikacją opisywanej książki.

Premiera Surviving to Drive przewidywana jest na kwiecień 2023 roku.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze