Malowanie Haasa w nawiązaniu do konstytucji USA [GALERIA]

Amerykańska ekipa Haas zaprezentowała w poniedziałek – na razie wirtualnie – okazjonalne malowanie na nadchodzące Grand Prix Stanów Zjednoczonych torze Circuit of The Americas, które odbędzie się już w ten weekend.

Podobnie jak rok temu, na bolidzie pojawią się amerykańskie gwiazdy oraz napis „We The People”, który jest początkiem i wstępem Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Finalna wersja zostanie zaprezentowana 19 października na amerykańskim torze, a jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym zespołu, swój akcent „dorzuci” również MoneyGram, czyli sponsor tytularny stajni, która będzie świętować na torze rocznicę podpisania umowy z ekipą Formuły 1.

Na tylnym skrzydle obu samochodów została umieszczona żółta gwiazdka fundacji non-profit Starlight Children’s Foundation, której zadaniem jest niesienie szczęścia i radości poważnie chorym dzieciom, które znajdują w szpitalach. Obecnie z dziećmi pracuje około 800 wolontariuszy. 

Nie tylko malowanie będzie nowe, ale również samochód. Na torze w Austin Haas pojawi się z ulepszonym samochodem VF-23, który wyglądem ma przypominać tegoroczny samochód Red Bulla. Amerykanie są ostatnią ekipą w stawce, która ulepszyła swój samochód na wzór Czerwonych Byków. Zmiany mają również dać odpowiedź na pytanie, czy ekipa zmierza w odpowiednim kierunku, jeżeli chodzi o sezon 2024. 

Na grafikach z gry F12023 można już zauważyć między innymi nowe sekcje boczne. Nowe będą również wloty chłodzenia, podłoga, pokrywa silnika oraz osłony hamulców. Pełna lista poprawek pojawi się bliżej weekendu Grand Prix. 

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej zespołu MoneyGram Haas F1 Team

Galeria:

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze