FIA ostrzega przed Privè Global Sports Ltd

Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA wydała specjalny komunikat ostrzegający kibiców przed zakupem biletów i pakietów gościnnych na przyszłoroczne wyścigi Formuły 1 przez rzekomego pośrednika.

FIA przyznaje, że niedawno dowiedziała się o tym, że firma znana pod nazwą Privè Global Events sprzedaje pakiety gościnne na wyścigi Grand Prix. Klienci po dokonaniu zakupu otrzymują spreparowane wiadomości email, wysłane rzekomo przez FIA, mające potwierdzać fakt wpisania na listę posiadaczy wejściówek. Listy zawierają nazwę i logo federacji oraz Formuły 1, a także są podpisane nazwiskami członków personelu FIA.

Federacja ostrzega, że Privè Global Events ani żaden z jej podmiotów nie są upoważnione do sprzedaży pakietów z ramienia FIA, a listy, które są dostarczane potencjalnym klientom, nie zostały wysłane przez federacją.

„Listy, które Privè Global Events dostarcza swoim potencjalnym klientom, nie zostały wysłane przez FIA. W związku z tym wszelkie oświadczenia Privè Global Events dotyczące FIA powinny zostać zignorowane” – czytamy w oświadczeniu federacji.

Źródło: fia.com

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze