Doradca Red Bulla Doktor Helmut Marko, powiedział, że w nadchodzącym sezonie Formuły 1, Pierre Gasly nie będzie traktowany, jako kierowca numer dwa w zespole Aston Martin Red Bull Racing.

Sebastian Vettel wierzy, że Ferrari jest pretendentem do tytułu mistrzowskiego w sezonie 2019 Formuły 1.

George Russell uważa, że zajęcie fotela wyścigowego przez Lando Norrisa w McLarenie, pomogło mu w wywarciu presji na ekipę Williamsa, aby zespół z Grove podpisał z nim kontrakt na stary w Formule 1 w sezonie 2019.

Szef Mercedesa Toto Wolff stwierdził, że spodziewa się wyrównanego pojedynku w nadchodzącym sezonie z zespołem Ferrari.

Sergio Pérez ostrzegł swojego byłego kolegę z zespołu Estebana Ocona, że ​​brak jego osoby w stawce Formuły 1 w sezonie 2019 jest „dość ryzykownym posunięciem”, które może przystopować jego karierę.

Lance Stroll liczy na to, że dysponując samochodem środka stawki będzie mógł dowieść swoich umiejętności w Formule 1, a także zademonstrować postępy dokonane przez ostatni sezon.

Szef McLarena Zak Brown powiedział, że jego zespół przygotowuje samochód, który znacząco różni się w porównaniu z ubiegłoroczną konstrukcją.

Tegoroczny kierowca Saubera Antonio Giovinazzi powiedział, że nie zamierza spróbować powtórzyć świetnego wyniku uzyskanego w debiutanckim sezonie przez Charlesa Leclerca, podkreślając, że postara się jednak dać z siebie wszystko w swoim pierwszym pełnym sezonie w Formule 1.

Szef Pirelli Mario Isola powiedział, że Formuła 1 powinna być ostrożna przy próbie wdrażania większej liczby obowiązkowych postojów, aby w ten sposób spróbować uatrakcyjnić wyścigi.

Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 Alain Prost uważa, że przejście Daniela Ricciardo do Renault pozwoli zespołowi wejść na nowy poziom.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Małgorzata Czerwińska
Olga Białczak
Agata Kurek

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?

Partnerzy

rally and race 4kolka