Brown ma pięcioletni plan naprawy McLarena

Szef McLaren Racing Zak Brown zdradził, że przedstawił zarządowi pięcioletni plan powrotu do czołówki Formuły 1 oraz wygrania pierwszego wyścigu od Grand Prix Brazylii 2012.

„Właśnie przedstawiłem pięcioletni plan, w ramach którego chcemy wrócić do wygrywania wyścigów, a później rywalizacji o mistrzostwa” – powiedział Amerykanin. „Opracowaliśmy plan działań oraz inwestycji, dzięki którym znów znajdziemy się w czołówce. Musimy wykazywać postęp. Udziałowcy są bardzo zaangażowani – zatrudniamy ludzi, zatem inwestują w zespół, a każdy inwestor chce zobaczyć zwrot z inwestycji oraz postęp”.

 „Myślę, że wprowadzenie przez Liberty zmian jest kluczowe… w obecnej sytuacji trudno o to, by więcej niż dwa zespoły walczyły o tytuły. Myślę, że pewne kwestie są poza naszą kontrolą, ale mamy nadzieję wpłynąć na podjęcie decyzji, które pozwolą wielu ekipom wygrywać wyścigi oraz tytuły”.

„Nie mamy konkretnej osi czasu mówiącej, że musimy osiągnąć coś do jakiegoś momentu. Udziałowcy chcą tego, co my, czyli abyśmy pięli się w górę, ale nie ma konkretnych ram czasowych”.

Źródło: racer.com

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league