Konkurs: Wytypuj miejsce kierowcy Haasa na mecie GP Miami i wygraj książkę Günthera Steinera z autografem

Serwis ŚwiatWyścigów.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania jest książka autorstwa Günthera Steinera – Surviving to Drive – z autografem szefa zespołu Haas. 

Już dzisiaj, 7 maja, odbędzie się piąty wyścig tegorocznego sezonu Formuły 1 – Grand Prix Miami. Podczas ubiegłotygodniowego GP Azerbejdżanu przeprowadziliśmy wywiad z Güntherem Steinerem, w którym poruszyliśmy m. in. temat jego książki – Surviving to Drive. Wywiad ten zostanie opublikowany w ciągu kilku najbliższych dni.

Z okazji publikacji książki szefa zespołu Haas, serwis ŚwiatWyścigów.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie kopia tejże książki, tym razem z autografem. Aby wziąć udział w konkursie, należy za pośrednictwem Formularzy Google odpowiedzieć na pytanie: Które miejsce zajmie najlepszy kierowca Haasa w wyścigu o Grand Prix Miami (spośród duetu Kevin Magnussen i Nico Hülkenberg)?

Odpowiedzi będzie można udzielać do momentu rozpoczęcia wyścigu, czyli do niedzieli do godziny 21:30 czasu polskiego.

«Link do konkursu»

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs jest organizowany przez ŚwiatWyścigów.pl, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci kopii książki Günthera Steinera – Surviving to Drive z autografem szefa Haasa.
  2. Konkurs polega na wytypowaniu miejsca najlepszego kierowcy zespołu Haas na mecie wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Miami. Jeśli wyżej w klasyfikacji znajdzie się Kevin Magnussen, wówczas do wyniku będzie brany jego czas, a jeśli Nico Hülkenberg, wówczas pod uwagę zostanie wzięty czas Niemca.
  3. Zgłoszenia będą przyjmowane do niedzieli do godziny 21:30 czasu polskiego, czyli do momentu rozpoczęcia wyścigu F1 na torze w Miami.
  4. Wygra osoba, która poprawnie wytypuje pozycję najlpszego kierowcy amerykańskiego zespołu.
  5. Jeśli dwie lub więcej osób poprawnie wytypują pozycję, liczyć się będzie wcześniejsza godzina zgłoszenia.
  6. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedną odpowiedź. W przypadku przesłania kilku odpowiedzi, będzie liczyła się pierwsza udzielona. Nie ma możliwości edycji odpowiedzi.
  7. Zgłoszenia należy wysyłać po kliknięciu we wskazany wyżej w artykule link prowadzący do Formularzy Google, gdzie oprócz wytypowania czasu należy podać swój adres e-mail.
  8. Adres e-mail jest przetwarzany wyłączenie w celach kontaktowych i zostanie wykorzystany do zgłoszenia się tą drogą ze zwycięzcą.
  9. W konkursie nie mogą wziąć udziału redaktorzy serwisu ŚwiatWyścigów.pl.

 

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze