DiBenedetto nadal bez nowego kontraktu

Podczas rozmowy z mediami, Matt DiBenedetto został zapytany o to, czy wynik najbliższego wyścigu może wpłynąć na decyzję jego pracodawców odnośnie nowego kontraktu.

„Naprawdę liczę na to, że wynik tego wyścigu nie zaważy o przyszłości mojej współpracy z zespołem Wood Brothers” – powiedział DiBenedetto. „Jak już mówiłem, wiele ludzi pracowało na to, żebym mógł się tu znaleźć. Ściganie się dla braci Wood jest dla mnie spełnieniem marzeń. To nie o nich jednak tylko chodzi. Współpracujemy z zespołem Penske, jesteśmy w bardzo dobrych stosunkach z Fordem, więc w to wszystko zamieszane jest sporo ludzi. Moi sponsorzy wyrazili zainteresowanie dalszą współpracą, zdecydowanie liczą na mój kilkuletni kontrakt z zespołem, chcą rozwijać tę relację”.

„Nie chce nigdzie odchodzić. Podoba mi się tak jak jest teraz. Zespół jest dla mnie jak rodzina i z tego co wiem, w moim kontrakcie jest opcja przedłużenia go nawet do 2023 roku. Wiem jednak, że zespół woli przedłużać kontrakt tylko o rok, tuż przed terminem, dlatego wkrótce powinienem wiedzieć jak przyszłość się zarysuje”.

Bracia Wood mają dokładnie miesiąc na przedłużenie umowy.

Źródło: Ford Performance

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1