Władze Mistrzostw Formuły 2 zaprezentowały na ceremonii rozdania tegorocznych nagród w Monako nagrodę im. Anthoine’a Huberta dla najlepszego debiutanta sezonu. Pierwszym nagrodzonym został Guanyu Zhou.

Nikita Mazepin uzyskał najlepszy czas ostatniego dnia posezonowych testów Mistrzostw Formuły 2 na torze Yas Marina. Reprezentant zespołu Carlin uplasował się przed Callumem Ilottem oraz Louisem Delétrazem.

Louis Delétraz uzyskał najlepszy czas drugiego dnia posezonowych testów Mistrzostw Formuły 2 na torze Yas Marina. Szwajcar pokonał tegorocznego mistrza Formuły 3 Roberta Shwartzmana różnicą zaledwie 0,052 sekundy.

Louis Delétraz uzyskał najlepszy czas pierwszego dnia posezonowych testów Mistrzostw Formuły 2 na torze Yas Marina. Szwajcar przesiadł się z samochodu Carlin do maszyny zespołu Charouz i uplasował się przed dwójką tegorocznych kierowców Formuły 3.

Luca Ghiotto odniósł pewne zwycięstwo w kończącym sezon sprinterskim wyścigu Formuły 2 w Abu Zabi. Drugie miejsce zajął Nicholas Latifi, który został wicemistrzem serii, a na najniższym stopniu podium stanął Sergio Sette Câmara.

Sérgio Sette Câmara zamienił pole position na zwycięstwo w sobotnim głównym wyścigu Mistrzostw Formuły 2 na torze Yas Marina. Reprezentant zespołu DAMS pomógł swojej ekipie w wywalczeniu pierwszego tytułu wśród zespołów od 2014 roku.

Sérgio Sette Câmara wywalczył pole position do sobotniego wyścigu Mistrzostw Formuły 2 na torze Yas Marina. Reprezentant zespołu DAMS nieznacznie pokonał Calluma Ilotta oraz Louisa Delétraza.

Tegoroczny mistrz Formuły 3 Robert Shwartzman awansuje do Formuły 2, gdzie w zespole Prema Racing będzie rywalizować u boku Micka Schumachera.

Artiom Markiełow wystąpi w pełnym sezonie Formuły 2 w przyszłym roku, kiedy to będzie kierowcą nowego zespołu HWA RACELAB.

Po pierwszy od tragicznego w skutkach wypadku na torze Spa-Francorshamps Juan Manuel Correa opowiedział o tych przykrych i traumatycznych przeżyciach. Wywiad przeprowadził Mundo Sport.