Frijns zostaje w Virgin Racing

Drugi zawodnik klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata Formuły E Robin Frijns pozostanie z zespołem Virgin Racing na kolejny sezon.

„Bardzo się cieszę, że zostanę w Virgin Racing na kolejny sezon” – powiedział Holender. „Mamy świetny samochód, bardzo utalentowany i oddany zespół, który wykonuje fenomenalną robotę. Wspólnie mieliśmy bardzo równy sezon w jednej z najbardziej nieprzewidywalnych i konkurencyjnych serii na świecie, co nie jest łatwe i było jednym z powodów, dla których jesteśmy w czołówce klasyfikacji generalnej”.

Dla Frijnsa będzie to czwarty sezon z brytyjskim zespołem. Pierwsze dwa spędził u boku doświadczonego Sama Birda, z kolei teraz ściga się wraz z debiutującym Nickiem Cassidym: „Świetnie jest mieć go w zespole. Dobrze ze sobą współpracujemy i dopełniamy się nawzajem. Poziom umiejętności w stawce Formuły E jest bardzo wysoki rośnie z każdym sezonem, więc żeby odnieść sukces trzeba mieć wokół siebie najlepszych ludzi. Myślę, że jesteśmy w bardzo dobrej pozycji przed dwoma tegorocznymi wyścigami oraz ósmym sezonem”.

Holender odniósł z obecnym zespołem dwa jak dotąd jedyne zwycięstwa w Formule E na ulicach Paryża oraz Nowego Jorku.

Źródło: fiaformulae.com

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league