Celis ponownie wystartuje w IndyCar

Celis ponownie wystartuje w IndyCar INDYCAR

Alfonso Celis Jr odbędzie swój drugi start w serii IndyCar wraz z zespołem Juncos Racing. Meksykanin weźmie udział w rundzie na powracającym do kalendarza torze w Portland.

„Bardzo się cieszę, że będę mógł ponownie spełnić swoje marzenie i wziąć udział w drugim wyścigu IndyCar” – powiedział Celis. „To wspaniały sposób na dalszą budowę projektu, który w mojej ocenie ma przyszłość i który bardzo mnie ekscytuje”.

„Jestem wdzięczny zespołowi Juncos Racing za danie mi tej okazji i powierzenie we mnie zaufania. IndyCar ma najlepsze wyścigi i najlepszych kierowców na świecie – jest to miejsce, w którym chcę być. Seria przez długi czas cieszyła się dużą popularnością w Meksyku i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby ponownie rozbudzić miłość do sportu w moim kraju”.

Celis jest jednym z trzech kierowców, którzy zasiedli w tym roku za kierownicą Chevroleta #32 – pozostali to aktualny mistrz Indy Lights Kyle Kaiser oraz René Binder.

Źródło: racer.com

Tomasz Kubiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka