Daniel Wawiórka

Daniel Wawiórka

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 17 grudzień 2018 17:38

M-Sport ze sporymi problemami finansowymi

M-Sport zamierza ubiegać się o przedłużenie okresu rejestracji do przyszłorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata z powodu problemów z zabezpieczeniem odpowiednich środków finansowych na starty.

piątek, 14 grudzień 2018 19:27

Paddon nie wystartuje w przyszłym sezonie WRC

Hayden Paddon potwierdził, że nie pojawi się na starcie żadnego z przyszłorocznych rund Rajdowych Mistrzostw Świata po tym, jak wczoraj Hyundai oficjalnie pozyskał Sébastiena Loeba.

czwartek, 13 grudzień 2018 17:36

Loeb przechodzi do Hyundaia na dwa sezony

Zespół Hyundai ogłosił podpisanie dwuletniego kontraktu z Sébastienem Loebem, zaś w przyszłym roku będzie dzielić się samochodem z Danim Sordo.

Organizator motocyklowego wyścigu o Grand Prix Argentyny ogłosił przedłużenie współpracy z Dorna Sports, dzięki czemu ta runda pozostanie w kalendarzu MotoGP co najmniej do 2021 roku.

wtorek, 11 grudzień 2018 17:08

Bottas wystartuje w Rajdzie Arktycznym

Valtteri Bottas zadebiutuje za kierownicą samochodu klasy WRC, startując w Rajdzie Arktycznym pod koniec stycznia przyszłego roku.

Firma Pirelli opublikowała mieszanki, które zostaną użyte podczas czterech pierwszych wyścigów przyszłorocznego sezonu Formuły 1.

Szef Mercedesa Toto Wolff uważa, że zmiana przepisów na przyszły sezon Formuły 1 jest okazją dla każdej z ekip na wyprzedzenie swoich rywali.

Nico Hülkenberg powiedział, że będzie musiał pokazać się z bardzo mocnej strony, aby spróbować pokonać Daniela Ricciardo w Renault w przyszłym sezonie.

Lewis Hamilton powiedział, że chce zostać najlepszym kierowcą w historii Formuły 1, wierząc jednocześnie, że jeszcze nie osiągnął maksimum swoich możliwości.

Międzynarodowa Federacja Samochodowa oficjalnie zatwierdziła kalendarz Formuły 1 na sezon 2019, który będzie składać się z 21 wyścigów.

Strona 1 z 274

rally and race 4kolka