Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Mercedes z rekordowym przebiegiem jednego silnika

Tegoroczne ograniczenia dotyczące silników mówią, że każdy kierowca może wykorzystać maksymalnie trzy jednostki napędowe podczas całego sezonu. Jak na razie to silniki Mercedesa wykazują najdłuższą żywotność w porównaniu z konkurencyjnymi markami.

Sauber z szybszymi pit-stopami

Team Sauber nie mógł dotychczas pochwalić się szybkimi zmianami ogumienia w samochodach swoich kierowców. Zespół zdecydował się jednak na zmiany, które znacznie przyspieszyły proces pit-stopów.

Alex Zanardi wystartuje w Misano

Mattias Ekström rozpoczął gościnne starty nieetatowych kierowców Deutsche Tourenwagen Masters swoim pożegnalnym wyścigiem. Kolejnym zawodnikiem, który stanie do rywalizacji będzie Alex Zanardi.

  • Dział: DTM

René Rast o swoim wypadku

Sobotni wypadek René Rasta wyglądał bardzo groźnie. Samochód został prawie całkowicie zniszczony, a twarz kierowcy pokryta była pyłem i trawą. Na szczęście Rast wyszedł cało z wypadku i już następnego dnia był gotowy do rozmów z dziennikarzami, a nawet do startu w wyścigu.

  • Dział: DTM
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka