Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

René Rast o swoim wypadku

Sobotni wypadek René Rasta wyglądał bardzo groźnie. Samochód został prawie całkowicie zniszczony, a twarz kierowcy pokryta była pyłem i trawą. Na szczęście Rast wyszedł cało z wypadku i już następnego dnia był gotowy do rozmów z dziennikarzami, a nawet do startu w wyścigu.

  • Dział: DTM

McLaren z nowym sponsorem

Chociaż pomarańczowy samochód Formuły 1 nie ma na sobie zbyt wielu reklam w porównaniu do rywali, to zespół McLaren podpisał nową, dużą umowę sponsorską z firmą Nidala Limited.

Pedrosa zostanie ponownie zoperowany

Zawodnik Hondy ponownie zostanie poddany operacji. Po Grand Prix Francji i po prywatnym teście w Barcelonie Dani Pedrosa uda się na krótki przymusowy urlop.

Abiteboul: Nie naprawia się czegoś, co nie jest zepsute

Coraz częściej władze Formuły 1 mówią o zmianach w wielu obszarach królowej motorsportu, które zazwyczaj spotykają się z różnymi głosami i odbiorem zarówno wśród zespołów, jak i kibiców. Dyrektor zarządzający zespołu Renault, Cyril Abiteboul, ma wątpliwości, czy Formuła 1 idzie w dobrym kierunku.

Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka