Kolejne postępy Kaprzyka w Formule 4

Mateusz Kaprzyk zakończył swoje trzecie w tym roku testy bolidu Formuły 4 ponownie podkręcając tempo i na niecałą sekundę na okrążeniu zbliżając się do czołówki prestiżowych mistrzostw Włoch.

Kaprzyk po udanych testach F4 na Imoli

18-letni Mateusz Kaprzyk ma za sobą udane, dwudniowe testy Formuły 4 na słynnym, włoskim torze Imola. Drugiego dnia jedyny Polak w stawce międzynarodowych mistrzostw Włoch poprawił swój najlepszy czas o ponad sekundę. Kolejne testy już za tydzień.

Kaprzyk rozpoczyna testy przed sezonem Formuły 4

18-letni Mateusz Kaprzyk ma za sobą pierwsze w tym sezonie oficjalne testy przed swoim tegorocznym debiutem w międzynarodowych mistrzostwach Włoch Formuły 4. Na torze w Misano katowiczanin pokonał przez dwa dni blisko siedemset kilometrów. Za tydzień jedyny Polak w stawce będzie testował na torze Imola.

Rdest wystartuje w wirtualnej W Series

Trzech nowych kierowców, w tym jedyna Polka – Gosia Rdest dołączają do ligi simracingowej W Series Esports League. Wśród nowych zawodniczek znalazły się również Caitlin Wood oraz Naomi Schiff.

Kartingowy mistrz Polski zmierzy się z gwiazdami F1

18-letni Mateusz Kaprzyk, kartingowy mistrz Polski z sezonu 2017, zmierzy się m.in. z kierowcami Formuły 1 w prestiżowym, wirtualnym cyklu wyścigów May Isolation F3 Cup.

Rdest wystartuje w Alpine Europa Cup

Gosia Rdest ogłosiła swoje plany na 2020 rok. Żyrardowianka powróci do startów w wyścigach GT i zaliczy pełny sezon Alpine Europa Cup.

Sukces Polaków w Africa Eco Race

Obchodzący dwudziestolecie kariery sportowej Jacek Czachor, pustynny Africa Eco Race ukończył na wysokim szóstym miejscu. Debiutujący w afrykańskim klasyku Konrad Dąbrowski zajął rewelacyjne ósme miejsce i został najwyżej sklasyfikowanym juniorem w stawce doświadczonych motocyklistów. Oczko niżej w klasyfikacji generalnej uplasował się Paweł Stasiaczek z FarmaProm DUUST Rally Team. Startująca po raz pierwszy za kierownicą offroadowej ciężarówki Marcelina Zawadzka dojechała do mety w Dakarze.

Rdest wystartuje w 24h Dubai

W najbliższy weekend swój pierwszy start w sezonie 2020 zaliczy Gosia Rdest. Polka po raz piąty wystartuje w dwudziestoczterogodzinnym wyścigu na torze Dubai Autodrom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Gościnny start Rdest w Alpine Europe Cup

Sezon 2019 dla Gosi Rdest to plejada nowych doświadczeń i wyzwań. Inauguracyjny 24-godzinny wyścig w Dubaju, wyścigi Formułą 3 w W Series, pierwszy start w GT3. Październik nie zwolnił tempa zawodniczki – już w najbliższy weekend Polka zaprezentuje się na torze Paul Ricard, gdzie weźmie udział w pucharze Alpine Europe Cup.

Rogalski przetestuje samochód DTM

19-letni Robin Rogalski przetestuje pod koniec roku mistrzowski samochód Audi serii Deutsche Tourenwagen Masters. Jest to nagroda za zwycięstwo w tegorocznej edycji pucharu Audi Sport Seyffarth R8 LMS Cup.