Tänak naciskał na inżynierów Hyundaia, żeby odnieść zwycięstwo

Ott Tänak, który wygrał Rajd Arktyczny, stwierdził, że naciskał mocno na inżynierów swojego zespołu Hyundaia, aby dobrze przygotowali samochód do tego zimowego rajdu, jednak ich ciężka praca przyniosła oczekiwane rezultaty.

Tänak wygrywa Rajd Arktyczny, Rovanperä liderem klasyfikacji WRC

Ott Tänak odniósł pewne zwycięstwo w Rajdzie Arktycznym, drugiej rundzie tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata. Z kolei dzięki drugiemu miejscu, Kalle Rovanperä wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji.

Tänak wciąż na prowadzeniu w Rajdzie Arktycznym, problemy Ogiera

Ott Tänak utrzymał oraz powiększył swoją przewagę w klasyfikacji Rajdu Arktycznego, drugiej rundy tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata. Z kolei aktualny mistrz świata Sébastien Ogier zakończył dzień ze sporą stratą z powodu utknięcia w śnieżnej zaspie pod koniec dnia.

Tänak na prowadzeniu po pierwszym dniu Rajdu Arktycznego

Ott Tänak znajduje się na pozycji lidera po pierwszym dniu zmagań w Rajdzie Arktycznym, drugiej rundzie tegorocznego sezonu WRC.

Ogier po raz ósmy wygrywa Rajd Monte Carlo

Sébastien Ogier odniósł ósme zwycięstwo w Rajdzie Monte Carlo, stając się samodzielnym kierowcą, który sięgnął po największy sukces w tej rundzie. Wyprzedził on w ten sposób Sébastiena Loeba, z którym przez rok dzielił rekord. Drugie miejsce zajął zespołowy kolega Ogiera z Toyoty, Elfyn Evans, a na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Hyundaia, Thierry Neuville.

Ogier obejmuje prowadzenie w Rajdzie Monte Carlo, pech Tänaka

Sébastien Ogier wysunął się na prowadzenie po sobotniej części Rajdu Monte Carlo, zaś jego zespół, Toyota, zajmuje trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji. Z rywalizacją pożegnał się z kolei Ott Tänak, który po kilkukrotnym przebiciu opony nie miał wystarczającej liczby zapasówek, aby kontynuować jazdę, a obecne przepisy nie pozwalają na niedzielny powrót.

Evans na prowadzeniu w Rajdzie Monte Carlo

Elfyn Evans jest liderem po piątkowej części Rajdu Monte Carlo, inauguracyjnej rundy tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata.

Toyota zmienia malowanie Yarisa przed nowym sezonem WRC

Zespół Toyota Gazoo Racing zaprezentował nowe barwy Yarisa WRC, który wyjedzie na trasy tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata.

Rajd Arktyczny dołącza do kalendarza WRC w sezonie 2021

Zimowy rajd rozgrywany w Rovaniemi zastąpi Rajd Szwecji, który został odwołany ze względu na niestabilną sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa COVID-19.

Belgia zastąpi Wielką Brytanię w kalendarzu WRC

WRC potwierdziło, że belgijski Rajd Ypres znajdzie się w tegorocznym kalendarzu WRC, w którym zastąpi Rajd Wielkiej Brytanii.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league