Mistrzowie Super S Cup w Rajdzie Barbórka

Już w ten weekend odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – po raz pierwszy w historii wszyscy mistrzowie Super S Cup spotkają się we wspólnej rywalizacji – jednak nie na torze wyścigowym, a podczas jubileuszowego, 60. Rajdu Barbórka.

Firma DriveSquad, będąca organizatorem cyklu rangi Mistrzostw Polski, wystawi podczas grudniowej imprezy pięć swoich 260-konnych Audi S3 VR6 dla najlepszych kierowców wszystkich dotychczasowych edycji Super S Cup, począwszy od 2018 roku. Za kierownicą rajdowych potworów zobaczymy więc Jacka Łukaszyka, Jacka Cichopka, Bartosza Alejskiego, Adama Dębickiego i Jerzego Drabenta. Będą rywalizować nie tylko ze sobą, ale w gronie łącznie 131 załóg zgłoszonych do tegorocznego rajdu.

Rajd Barbórka składa się z kilku odcinków specjalnych i kilkunastu kilometrów oesowych. Impreza odbywa się w Warszawie w kilku dzielnicach, a finałowy odcinek z największymi gwiazdami motosportu rozgrywany jest w centrum miasta na ulicy Karowej.

Rajd Barbórka od lat przyciąga fanów motosportu i kibiców, przyglądającym się zmaganiom najlepszych polskich kierowców rajdowych. W tym roku na prestiżowym odcinku Kryterium Karowa zobaczymy m.in. Kajetana Kajetanowicza, Miko Marczyka czy gościa honorowego imprezy Krzysztofa Hołowczyca, który w niedzielę będzie obchodzić swoje 60. urodziny.

Źródło: Na podstawie informacji prasowej Drive Squad

Wesprzyj nas na Patronite.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze