Huff wystartuje w wyścigu TCR w Makau

Były Mistrz Świata Samochodów Turystycznych Rob Huff wystartuje w ostatniej rundzie sezonu TCR International Series na torze ulicznym w Makau, gdzie wygrywał najwięcej razy na czterech kołach ze wszystkich kierowców. Brytyjczyk pojedzie Hondą Civic ekipy WestCoast Racing.

„Tor uliczny Circuito da Guia jest po prostu najbardziej wymagającym obiektem, na jakim się ścigałem i zostawiłem tam po sobie mocny ślad” – powiedział. „Cieszę się, że zostałem zaproszony przez WestCoast Racing i JAS Motorsport, żeby poprowadzić ich samochód w finale TCR International Series, mam bowiem pewność że będziemy mieli konkurencyjny pakiet na ten wyjątkowy wyścig”.

Huff wygrywał na ulicach Makau siedmiokrotnie, najwięcej ze wszystkich kierowców samochodów i ma szansę jeszcze poprawić ten rekord podczas rundy TCR 19-20 listopada.

„Rob jest uznawany za jednego z najlepszych kierowców samochodów turystycznych i jest niezaprzeczalnie najbardziej utytułowanym kierowcą na ulicach Makau, dlatego cieszymy się że mogliśmy dać mu możliwość dołączenia do WestCoast Racing, wzmacniając nasz skład kierowców” – powiedział menedżer ekipy, James Nixon.

Źródło: touringcartimes.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze